راهنمای مراجعین

راهنمای مراجعین

پذیرش، اولین گام جهت ورود مراجعین به مراکز تشخیصی و درمانی است. عملکرد واحد پذیرش در مرکز پزشکی هسته ای دکتر کاظمی، توأم با رعایت حقوق بیماران و ایجاد ارتباطی مناسب بین مرکز و مراجعه کنندگان می باشد. همچنین در واحد پذیرش،حق محرمانه بودن مشخصات بیمار در هنگام اخذ اطلاعات رعایت می گردد. در حال حاضر این مرکز در دو شیفت صبح و عصر در خدمت مراجعین محترم می باشد.

 

مدارک مورد نیاز در هنگام پذیرش بیمار

 

۱- درخواست کتبی پزشک معالج برای انجام اسکن یا آزمایش

۲- دفترچه بیمه طرف قرارداد با مرکز (در صورت دارا بودن)

 

بیمه های طرف قرارداد

طرف قرار داد با بیمه های خدمات درمانی، سلامت، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، کمیته امداد، بانک ها، شرکت نفت، وزارت نیرو، بنیاد جانبازان، بیمه ایران و بیمه دانا، بیمه آتیه سازان حافظ، بنیاد شهید و ایثارگران، دادگستری، بیمه پارسیان، تراکتورسازی، شهرداری، بیمه سینا و سازمان صداوسیما، البرز، آسیا و …

مراجعه کنندگان محترم با در اختیار داشتن دفترچه یا معرفی نامه بیمه های طرف قرارداد با مرکز پزشکی هسته ای، می توانند طبق تعرفه در نظر گرفته شده از بیمه خود استفاده کنند.

 

آمادگی قبل از تصویربرداری

جایگاه خاص پزشکی هسته ای در تشخیص و درمان بسیاری از بیماری ها، غیر قابل انکار است. در این میان نقش بیماران و آمادگی آنان پیش از انجام انواع تصویربرداری بسیار حائز اهمیت می باشد که در صورت نادیده انگاشتن و عدم رعایت آن، نتایج بدست آمده در بسیاری از موارد فاقد ارزش و بی فایده خواهند بود. آمادگی های لازم قبل از انجام تصویربرداری را در قسمت خدمات مشاهده نمایید.

 

دریافت نتیجه تصویربرداری

با توجه به انجام انواع تصویربرداری در پزشکی هسته ای سینا، زمان ارائه نتایج یکسان نخواهد بود اما سعی بر آن است تا تحویل نتیجه در کمترین زمان صورت گیرد که معمولاً در پایان همان روز نتیجه تصویربرداری آماده خواهد بود و جهت دریافت آن می توانید با در دست داشتن رسید تا قبل از پایان ساعت کار مرکز، به مرکز پزشکی هسته ای مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت قبلی، با مرکز پزشکی هسته ای دکتر کاظمی از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

error: به حقوق هم احترام بگذاریم !!